Görme Engelliler

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KAMİL AYDOĞAN OKULUMUZU ZİYARET ETTİ

Ankara Millî Eğitim Müdürü Kâmil Aydoğan, 7 Ekim 2013 Pazartesi günü, beraberinde Koordinatör Müdür Yardımcısı Vahdettin Alim, Şube Müdürleri Ahmet Pala, İsmail Hakkı Özen, Ömer Özen, Mehmet Tekin, Ergün Alimoğlu, Onur Kaya ve Altındağ İlçe Millî Eğitim Müdürü Vural Çakır ile birlikte okulumuzu ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. 

 

 

Okulumuzdaki öğretmenlerle bir araya gelen Aydoğan ve beraberindekiler, okulumuzun ihtiyaçlarını belirleyerek, yönetici ve öğretmenlerin istek ve temennilerini dinledi. Başarı dileklerinde bulunan Aydoğan, okul ziyaretlerinin bundan sonra da süreceğini belirterek, ziyaretlerin denetim amaçlı olmadığının altını çizdi ve programı elverdiği ölçüde bütün okulları ziyaret etmek arzusunda olduğunu kaydetti.

 

 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KAMİL AYDOĞAN OKULUMUZU ZİYARET ETTİ  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KAMİL AYDOĞAN OKULUMUZU ZİYARET ETTİ  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KAMİL AYDOĞAN OKULUMUZU ZİYARET ETTİ  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KAMİL AYDOĞAN OKULUMUZU ZİYARET ETTİ  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KAMİL AYDOĞAN OKULUMUZU ZİYARET ETTİ